DF37NB-40DS-0.4V(75) on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 9 306
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
40 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
DF37NB-40DS-0.4V(75)
DigiKeyn tuotenumero
DF37NB-40DS-0.4V(75)-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF37NB-40DS-0.4V(75)
Kuvaus
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DF37NB-40DS-0.4V(75) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
4,00µin (0,100µm)
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,98mm
Napojen lukumäärä
40
Korkeus kortin yläpuolella
0,038" (0,97mm)
Jako
0,016" (0,40mm)