DF37NB-40DS-0.4V(53) on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 9 306
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
40 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
DF37NB-40DS-0.4V(53)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF37NB-40DS-0.4V(53)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF37NB-40DS-0.4V(53)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF37NB-40DS-0.4V(53)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF37NB-40DS-0.4V(53)
Kuvaus
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DF37NB-40DS-0.4V(53) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,98mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,038" (0,97mm)
Jako
0,016" (0,40mm)