DF37NC-40DS-0.4V(53) on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 7 204
Tekniset tiedot
Tuotteen DF37NC-40DS-0.4V(53) kuvaa ei ole saatavana
DF37NC-40DS-0.4V(53)
DigiKeyn tuotenumero
DF37NC-40DS-0.4V(53)-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF37NC-40DS-0.4V(53)
Kuvaus
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Tarkka kuvaus
40 Napainen liitin Vastake, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF37NC-40DS-0.4V(53) -mallit
Pinoamiskorkeus liitettynä
0,98mm
Liittimen tyyppi
Vastake, Keskinauhan koskettimet
Korkeus kortin yläpuolella
0,038" (0,97mm)
Napojen lukumäärä
40
Päätuotenumero
Jako
0,016" (0,40mm)