DF11-14DS-2DSA(05)
DF11-14DS-2DSA(05)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-14DS-2DSA(05)
DigiKeyn tuotenumero
H10173-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-14DS-2DSA(05)
Kuvaus
CONN RCPT 14POS 0.079 TIN PCB
Tarkka kuvaus
14 Napainen Vastake Liitin 0,079" (2,00mm) Läpivientiaukko Tina
EDA/CAD-mallit
DF11-14DS-2DSA(05) -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
78,7µin (2,00µm)
Valm.
Eristyksen väri
Musta
Sarja
Eristyksen korkeus
0,244" (6,20mm)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Liittimen tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,8mm, 8,45mm
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
250V
Jako - liitäntä
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Polyamidi (PA), Nylon
Riviväli - liitäntä
0,079" (2,00mm)