DF11-14DP-2DS(52)
DigiKeyn tuotenumero
H2870-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-14DP-2DS(52)
Kuvaus
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 14 napainen 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-mallit
DF11-14DP-2DS(52) -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,197" (5,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250V