DF11-14DP-2DS(24)
DF11-14DP-2DS(24)
Hirose SignalBee Wire-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
DF11-14DP-2DS(24)
DigiKeyn tuotenumero
H10249-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-14DP-2DS(24)
Kuvaus
CONN HEADER R/A 14POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 14 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF11-14DP-2DS(24) -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,197" (5,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
39,4µin (1,00µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Messinki
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250V