DF11-14DEP-2A
DigiKeyn tuotenumero
H2933-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF11-14DEP-2A
Kuvaus
CONN ADAPT PLUG/PLUG 14POS 2MM
Tarkka kuvaus
14 Suorakulmaiset liittimet - sovittimet Pistotulppa, Urosnastat – Pistotulppa, Urosnastat 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-mallit
DF11-14DEP-2A -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Napojen lukumäärä
14
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Jako
0,079" (2,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Riviväli
0,079" (2,00mm)