M50-9010542
DigiKeyn tuotenumero
952-2860-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-9010542
Kuvaus
IDC F/M 10POS RIBBON CBL ASSY
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – pistotulppa 0,492' (150,00mm, 5,91")
EDA/CAD-mallit
M50-9010542 -mallit
Kategoria
Jako - liitin
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Jako - kaapeli
0,025" (0,64mm)
Sarja
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")