M50-3100545
M50-3100545
Harwin’s Company Overview
M50-3100545
DigiKeyn tuotenumero
952-1798-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3100545
Kuvaus
CONN RCPT 10POS 0.05 GOLD SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M50-3100545 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,181" (4,60mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Pinoamiskorkeus liitettynä
5,5mm, 6,18mm
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
250V
Jako - liitäntä
Sovellukset
Yleiskäyttöön, Lääketieteellinen, Viestintä
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)