M50-3900542
DigiKeyn tuotenumero
952-1395-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3900542
Kuvaus
CONN HEADER R/A 10POS 1.27MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 10 napainen 0,050" (1,27mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M50-3900542 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,150" (3,81mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,079" (2,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,039" (1,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
3,00µin (0,076µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
1A