M50-2020005
M50-2020005
Harwin’s Company Overview
M50-2020005
DigiKeyn tuotenumero
952-1729-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-2020005
Kuvaus
CONN SHUNT 1.27MM RED W/HANDLE
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 (1 x 2) paikkaa sunttiliitin Punainen Suljettu yläosa, Kahva 0,050" (1,27mm) Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M50-2020005 -mallit
Kategoria
Korkeus
0,217" (5,50mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
1,00µin (0,025µm)
Pakkaustapa
Pussi
Väri
Punainen
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Suljettu yläosa, Kahva
Kotelon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Sukupuoli
Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Napojen tai nastojen lukumäärä (ruudukko)
2 (1 x 2)
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)