M50-3600542R
DigiKeyn tuotenumero
952-4189-2-ND - Rullattu teippi (TR)
952-4189-1-ND - Cut Tape (CT)
952-4189-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3600542R
Kuvaus
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 10 napainen 0,050" (1,27mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M50-3600542R -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,039" (1,00mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
3,00µin (0,076µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Ladonta
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Suojaus
Suojaamaton
Pinoamiskorkeus liitettynä
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm