M50-3900642
DigiKeyn tuotenumero
952-1396-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3900642
Kuvaus
CONN HEADER R/A 12POS 1.27MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 12 napainen 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-mallit
M50-3900642 -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,150" (3,81mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,079" (2,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,039" (1,00mm)
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
3,00µin (0,076µm)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A