M50-3120645
M50-3120645
Harwin’s Company Overview
M50-3120645
DigiKeyn tuotenumero
952-1715-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3120645
Kuvaus
CONN RCPT 12POS 0.05 GOLD SMD
Tarkka kuvaus
12 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
M50-3120645 -mallit
Flash
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,142" (3,60mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Pinoamiskorkeus liitettynä
5,5mm, 6,18mm
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Sovellukset
Yleiskäyttöön, Lääketieteellinen, Viestintä
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin muoto
Neliö
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)