M50-9101042
DigiKeyn tuotenumero
952-2662-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-9101042
Kuvaus
CBL ASSY 1.27MM 20POS F-F 150MM
Tarkka kuvaus
20 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,492' (150,00mm, 5,91")
EDA/CAD-mallit
M50-9101042 -mallit
Kategoria
Jako - liitin
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Jako - kaapeli
0,025" (0,64mm)
Sarja
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")