M50-3601042R
DigiKeyn tuotenumero
952-3495-2-ND - Rullattu teippi (TR)
952-3495-1-ND - Cut Tape (CT)
952-3495-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3601042R
Kuvaus
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 20 napainen 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-mallit
M50-3601042R -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,039" (1,00mm)
3,00µin (0,076µm)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Ladonta
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Suojaus
Suojaamaton
Pinoamiskorkeus liitettynä
3,9mm, 5,3mm, 6,08mm, 6,18mm, 7mm