M50-3201045
M50-3201045
Harwin’s Company Overview
M50-3201045
DigiKeyn tuotenumero
952-1380-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3201045
Kuvaus
CONN RCPT 20P 0.05 GOLD PCB R/A
Tarkka kuvaus
20 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
EDA/CAD-mallit
M50-3201045 -mallit
Eristyksen korkeus
0,136" (3,46mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,094" (2,40mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)