M50-3651042R
DigiKeyn tuotenumero
952-2648-2-ND - Rullattu teippi (TR)
952-2648-1-ND - Cut Tape (CT)
952-2648-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3651042R
Kuvaus
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 20 napainen 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-mallit
M50-3651042R -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,120" (3,05mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,325" (8,25mm)
Flash
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP), Lasitäytteinen
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Kiilaura, Ladonta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1,75A per kosketin
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Pinoamiskorkeus liitettynä
11,85mm