FFC2B35-45-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-FFC2B35-45-GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFC2B35-45-G
Kuvaus
CONN FFC BOTTOM 45POS 0.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Alaosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
EDA/CAD-mallit
FFC2B35-45-G -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Suora, Kartiomainen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Alaosa
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,079" (2,00mm)