05-45-A-0050-A-4-06-4-T on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
45 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 1,969" (50,00mm)
05-45-A-0050-A-4-06-4-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-45-A-0050-A-4-06-4-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-45-A-0050-A-4-06-4-T
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 1.97"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
45
Valmistaja
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
1,969" (50,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)