FFC2B29-45-G
DigiKeyn tuotenumero
2073-FFC2B29-45-GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFC2B29-45-G
Kuvaus
CONN FFC FPC 45POS 0.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Ylä- ja alaosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
EDA/CAD-mallit
FFC2B29-45-G -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Kartiomainen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Ylä- ja alaosa
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Korkeus kortin yläpuolella
0,102" (2,60mm)