05-45-A-0127-A-4-06-4-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-45-A-0127-A-4-06-4-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-45-A-0127-A-4-06-4-T
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 5"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 5,000" (127,00mm)
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
5,000" (127,00mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)