FFC2B17-45-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-FFC2B17-45-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-FFC2B17-45-TCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFC2B17-45-T
Kuvaus
CONN FFC FPC TOP 45POS 0.5MM R/A
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Yläosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FFC2B17-45-T -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Kartiomainen
Valmistaja
GCT
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kotelon materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Osan tila
Vanhentunut
Aktuaattorin materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Litteä taipuisa tyyppi
FFC, FPC
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Yläosa
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Napojen lukumäärä
45
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4A
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
80,0µin (2,03µm)
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Kotelon väri
Luonnollinen
Korkeus kortin yläpuolella
0,098" (2,50mm)