05-45-D-0101-A-4-06-4-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-05-45-D-0101-A-4-06-4-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
05-45-D-0101-A-4-06-4-T
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 45POS 0.5MM 3.98"
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 3,976" (101,00mm)
Kategoria
Johtimien lukumäärä
45
Valmistaja
GCT
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
3,976" (101,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)