FSP150-AAAN3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP150-AAAN3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP150-AAAN3
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
FSP Technology Inc.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
70,9" (1,80m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
5,96" pit. x 2,98" lev. x 1,00" kork. (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
6,25A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
150 W