MDS-150AAS24 BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1013-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDS-150AAS24 BA
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
500mW (maks.)
Valmistaja
Delta Electronics
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
6,69" pit. x 3,35" lev. x 1,57" kork. (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EN, UL
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Virta - lähtö (maks.)
6,25A
Paino
1,7 lbs (771,1 g)
Teho (wattia)
150 W