MDS-090AAS24 BA
DigiKeyn tuotenumero
1145-1020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDS-090AAS24 BA
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
500mW (maks.)
Valmistaja
Delta Electronics
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso V
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Malli
Työpöytä (luokka II)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
5,91" pit. x 2,36" lev. x 1,38" kork. (150,0mm x 60,0mm x 35,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, EN, UL
Lähtöjännite
24V
Vakionumero
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Virta - lähtö (maks.)
3,75A
Paino
0,993 lb (450,42 g)
Teho (wattia)
90 W