FSP150-ABAN3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP150-ABAN3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP150-ABAN3
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 150W
Tarkka kuvaus
19V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Johdon pituus
70,9" (1,80m)
Koko/mitat
5,96" pit. x 2,98" lev. x 1,00" kork. (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Lähtöjännite
19V
Virta - lähtö (maks.)
7,89A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
150 W