ADT-150C24AC K-A
DigiKeyn tuotenumero
1145-ADT-150C24ACK-A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADT-150C24AC K-A
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valmistaja
Delta Electronics
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
70,8" (1,80m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
6,50" pit. x 3,00" lev. x 1,24" kork. (165,1mm x 76,2mm x 31,5mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, PSE, KC, TUV
Virta - lähtö (maks.)
6,25A