ESD5Z3V3
DigiKeyn tuotenumero
4878-ESD5Z3V3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-ESD5Z3V3CT-ND - Cut Tape (CT)
4878-ESD5Z3V3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESD5Z3V3
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8,4V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
EDA/CAD-mallit
ESD5Z3V3 -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
134W
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
105pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V
Jännite - läpilyönti (min)
5V
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
8,4V