SMAJ12CA
DigiKeyn tuotenumero
4786-SMAJ12CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-SMAJ12CACT-ND - Cut Tape (CT)
4786-SMAJ12CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ12CA
Kuvaus
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19,9V Puristusliitin 20,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
19,9V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,1A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
12V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
13,3V