ESD5Z3V3
DigiKeyn tuotenumero
3372-ESD5Z3V3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
MDD
Valmistajan tuotenumero
ESD5Z3V3
Kuvaus
TVS DIODE 3.3VWM 8.4VC SOD523
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8,4V Puristusliitin 5A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-523
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
134W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
105pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
3,3V
Pakkaus / kotelo
SC-79, SOD-523
Jännite - läpilyönti (min)
5V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
8,4V