32.768K12.5PI/3215E on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Micro Crystal AG
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Micro Crystal AG
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Hefei Jingweite Electronics Co., Ltd.
ECS Inc.
ECS Inc.
QST
Varastossa: 102
Raltron Electronics
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, ei johtoa
32.768K12.5PI/3215E
DigiKeyn tuotenumero
3155-32.768K12.5PI/3215ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
3155-32.768K12.5PI/3215ECT-ND - Cut Tape (CT)
3155-32.768K12.5PI/3215EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
32.768K12.5PI/3215E
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
70 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF