SMCJ36CA-13-F
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ36CA-FDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ36CA-FDICT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ36CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ36CA-13-F
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 25,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SMC
EDA/CAD-mallit
SMCJ36CA-13-F -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
36V
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V