SMCJ36CA-E3/57T
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ36CA-E3/57TGITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ36CA-E3/57TGICT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ36CA-E3/57T
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 25,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-mallit
SMCJ36CA-E3/57T -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
36V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V