SMCJ36CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ36CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ36CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ36CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ36CA
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 25,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMCJ36CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
36V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
40V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V