SMCJ36CA
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ36CALFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ36CALFCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ36CA
Kuvaus
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
58,1V Puristusliitin 25,9A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-mallit
SMCJ36CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
58,1V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
25,9A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
36V
Jännite - läpilyönti (min)
40V