SBR8A60P5-13
DigiKeyn tuotenumero
SBR8A60P5-13DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBR8A60P5-13DICT-ND - Cut Tape (CT)
SBR8A60P5-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBR8A60P5-13
Kuvaus
DIODE SBR 60V 8A POWERDI5
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 8A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 5
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
620 mV @ 8 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 60 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 5
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
8A