GYF1J330MCQ1GS
DigiKeyn tuotenumero
GYF1J330MCQ1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
GYF1J330MCQ1GCT-ND - Cut Tape (CT)
GYF1J330MCQ1GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GYF1J330MCQ1GS
Kuvaus
63V 33F HYBRID POLYMER CHIP CHIP
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 80mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Valmistaja
Nichicon
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Kapasitanssi
33 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,315" (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
80mOhm