D15V0HA1U2LP-7B
DigiKeyn tuotenumero
31-D15V0HA1U2LP-7BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
31-D15V0HA1U2LP-7BCT-ND - Cut Tape (CT)
31-D15V0HA1U2LP-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D15V0HA1U2LP-7B
Kuvaus
TVS DIODE 15VWM 23V X1DFN10062
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
23V (tyyp.) Puristusliitin 20A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan X1-DFN1006-2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D15V0HA1U2LP-7B -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
460W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
95pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
15V (maks.)
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - läpilyönti (min)
16V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
23V (tyyp.)
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20A (8/20µs)