DFLU1200-7
DigiKeyn tuotenumero
DFLU1200-7DITR-ND - Rullattu teippi (TR)
DFLU1200-7DICT-ND - Cut Tape (CT)
DFLU1200-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DFLU1200-7
Kuvaus
DIODE STD 200V 1A POWERDI123
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 1A Kiinnitys pintaan PowerDI™ 123
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DFLU1200-7 -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
25 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 200 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
27pF @ 4V, 1MHz
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerDI™ 123
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
980 mV @ 1 A
Päätuotenumero
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)