M50-3932042
DigiKeyn tuotenumero
952-3621-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3932042
Kuvaus
CONN HEADER R/A 20POS 1.27MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 20 napainen 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-mallit
M50-3932042 -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,157" (4,00mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,094" (2,40mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Eristyksen korkeus
0,039" (1,00mm)
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
1A per kosketin