M50-3142045
DigiKeyn tuotenumero
952-3597-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3142045
Kuvaus
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
Tarkka kuvaus
20 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
M50-3142045 -mallit
12,0µin (0,30µm)
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,134" (3,40mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Tyyppi
Kortti – kortti
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
500VAC