M50-3532042
DigiKeyn tuotenumero
952-3605-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3532042
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 1.27MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-mallit
M50-3532042 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,118" (3,00mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,091" (2,30mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,248" (6,30mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Eristyksen korkeus
0,039" (1,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
1A per kosketin
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
3,10mm, 4,60mm, 5,40mm