IR2011SPBF
DigiKeyn tuotenumero
IR2011SPBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IR2011SPBF
Kuvaus
IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yläpuoli, alapuoli porttiohjaimet IC Invertoiva 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IR2011SPBF -mallit
Kategoria
Logiikan jännite - VIL, VIH
0,7V, 2,2V
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - huippulähtö (lähde, nielu)
1A, 1A
Pakkaustapa
Putki
Tulon tyyppi
Invertoiva
Osan tila
Aktiivinen
Yläpuolen jännite - maks. (Bootstrap)
200 V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Nousu/laskuaika (tyyp.)
35ns, 20ns
Ohjattava konfiguraatio
Yläpuoli, alapuoli
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Kanavan tyyppi
Riippumaton
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ohjaimien lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Hilan tyyppi
MOSFET (N-kanava)
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Syöttöjännite
10V – 20V