DSOL-0844-24
DSOL-0844-24
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSOL-0844-24
DigiKeyn tuotenumero
1144-1303-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSOL-0844-24
Kuvaus
SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jatkuva käyttösolenoidi Avoin kehys (veto) tyyppi 0,500" (12,70mm) liikematka 24VDC Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSOL-0844-24 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
20 W
Valmistaja
Delta Electronics
DC-resistanssi (DCR)
29Ohm
Sarja
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointityyppi
Johdot
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
1,730" pit. x 0,840" lev. x 1,130" kork. (43,94mm x 21,34mm x 28,70mm)
Teknologia
Sähkömekaaninen
Halkaisija - akseli
0,313" (7,95mm)
Tyyppi
Avoin kehys (veto)
Akselin malli
Haarukka
Käyttöjakso
Jatkuva
Paino
0,21 lb (95,25 g)
Jännite – nimellinen
24VDC
Päätuotenumero
Liikkeen pituus
0,500" (12,70mm)