DSML-0630-24C
DSML-0630-24C
Delta Standard Solenoid Products | Digi-Key Daily
DSML-0630-24C
DigiKeyn tuotenumero
1144-1425-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSML-0630-24C
Kuvaus
SOLENOID LATCH PULL CONT 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Jatkuva käyttösolenoidi Avoin salpautuva kehys (veto) tyyppi 0,500" (12,70mm) liikematka 24VDC Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DSML-0630-24C -mallit
Kategoria
Liikkeen pituus
0,500" (12,70mm)
Valmistaja
Delta Electronics
Teho (wattia)
4 W
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
144Ohm
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Teknologia
Sähkömekaaninen
Koko/mitat
1,200" pit. x 0,750" lev. x 0,750" kork. (29,46mm x 19,05mm x 19,05mm)
Tyyppi
Avoin salpautuva kehys (veto)
Halkaisija - akseli
0,250" (6,35mm)
Käyttöjakso
Jatkuva
Akselin malli
Haarukka
Jännite – nimellinen
24VDC