DSML-0630-24P
DigiKeyn tuotenumero
1144-1427-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSML-0630-24P
Kuvaus
SOLENOID LATCH PULL PULSE 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pulssi käyttösolenoidi Avoin salpautuva kehys (veto) tyyppi 0,500" (12,70mm) liikematka 24VDC Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
DSML-0630-24P -mallit
Kategoria
Liikkeen pituus
0,500" (12,70mm)
Teho (wattia)
40 W
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
14Ohm
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Koko/mitat
1,200" pit. x 0,750" lev. x 0,750" kork. (29,46mm x 19,05mm x 19,05mm)
Tyyppi
Avoin salpautuva kehys (veto)
Halkaisija - akseli
0,250" (6,35mm)
Käyttöjakso
Pulssi
Jännite – nimellinen
24VDC