DSMS-0730-24
DigiKeyn tuotenumero
1144-1319-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DSMS-0730-24
Kuvaus
SOLENOID LATCH PUSH PULSE 24V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pulssi käyttösolenoidi Avoin salpautuva kehys (työntö) tyyppi 0,138" (3,50mm) liikematka 24VDC Runkokiinnitys
EDA/CAD-mallit
DSMS-0730-24 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
35 W
DC-resistanssi (DCR)
16Ohm
Terminointityyppi
Johdot ja liitoskappale
Koko/mitat
1,181" pit. x 0,630" lev. x 0,551" kork. (30,00mm x 16,00mm x 14,00mm)
Halkaisija - akseli
0,236" (6,00mm)
Tyyppi
Avoin salpautuva kehys (työntö)
Käyttöjakso
Pulssi
Paino
0,084 lb (38,1 g)
Jännite – nimellinen
24VDC
Päätuotenumero
Liikkeen pituus
0,138" (3,50mm)