CD15FD471JO3F
DigiKeyn tuotenumero
338-2591-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD15FD471JO3F
Kuvaus
CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Tarkka kuvaus
470 pF Mica Kondensaattorit 500 V Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CD15FD471JO3F -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Johdinten väli
0,232" (5,90mm)
Kapasitanssi
470 pF
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,469" pit. x 0,220" lev. (11,90mm x 5,60mm)
Jännite – nimellinen
500 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,402" (10,20mm)